Dzień testowy

Zamów

dzień testowy i sprawdź nas!

Która dieta?

Nie wiesz która dieta jest dla Ciebie najlepsza?

Zadzwoń pod numer 530 772 029 porada dietetyczna Gratis!

Wybór diety

Czas zamówienia

Dane dostawy

Podsumowanie

Wybierz dietę:

Dieta Optymalna

Dieta optymalna to pełnowartościowy sposób żywienia skrojony na miarę potrzeb Twojego organizmu. Stworzyliśmy ją dla wszystkich tych, którzy nie cierpią z powodu alergii pokarmowych bądź chorób autoimmunologicznych, a zatem nie muszą wprowadzać diety eliminacyjnej, ale chcą zadbać o zdrowe, zbilansowane odżywianie i dobry wygląd.

Dieta Paleo

Dieta paleo to sposób żywienia inspirowany tym, jak jedli nasi przodkowie z epoki paleolitycznej. Była to epoka, w której wyewoluował gatunek homo sapiens – zakłada się więc, że nasz organizm w naturalny sposób przystosował się do właśnie takiego stylu odżywiania, a im dalej od niego odchodzimy, tym bardziej dręczą nas różnego rodzaju zapalne choroby cywilizacyjne.

Dieta Samuraja

Dieta samuraja OptiDiet oparta jest na tych samych zasadach co dieta paleo – poszerzona jest jednak o niezbędne osobom wykazującym podwyższoną aktywność fizyczną wolno przyswajalne węglowodany z pełnowartościowych źródeł, takich jak ryż, gryka, proso, tapioka, amarantus, topinambur, taro czy bataty.

Dieta Wegetariańska

Dieta wegetariańska OptiDiet to zdrowy sposób na wykluczenie mięsa i ryb ze swojego jadłospisu. Wiemy, że najważniejszym aspektem jest tu dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości białka oraz makro- i mikroelementów. Dzięki naszej pełnowartościowej, zbilansowanej diecie pudełkowej z dowozem, osoby unikające produktów mięsnych mogą wprowadzić codzienną dietę wegetariańską bez obaw o swoje zdrowie.