Catering dietetyczny Kraków - Dieta pudełkowa Kraków i okolice • Opinie • Cena - Catering dietetyczny OptiDiet

Catering dietetyczny Kraków

Jeżeli zdrowy tryb życia jest dla Ciebie ważny i przykładasz sporą wagę do tego, co jesz albo chcesz rozpocząć zdrowe odżywianie, nasza oferta jest odpowiedzią na Twoje zapotrzebowanie. Proponujemy Ci pełnowartościowe dietetyczne jedzenie w Krakowie. Być może nie masz czasu na codzienne zakupy, planowanie posiłków, a także ich przyrządzanie. W takiej sytuacji również sporo zyskasz decydując się na naszą dietę pudełkową. W Krakowie możesz dzięki naszym usługom cateringowym zdrowo się odżywiać, a jednocześnie nie wydać na to dużych pieniędzy.

Zdrowy catering Kraków – dowiedz się więcej o codziennym cateringu!

 • Dieta pudełkowa bez glutenu i laktozy

  Dieta bez glutenu i laktozy

  Czytaj dalej
 • Dieta pudełkowa ketogoniczna

  Dieta Ketogeniczna

  Czytaj dalej
 • Dieta pudełkowa lekkostrawna

  Dieta Lekkostrawna

  Czytaj dalej
 • Dieta pudełkowa o niskim indeksie glikemicznym

  Dieta o niskim indeksie glikemicznym

  Czytaj dalej
 • Dieta Optymalna

  Czytaj dalej
 • Dieta pudełkowa Paleo

  Dieta Paleo

  Czytaj dalej
 • Dieta Slim

  Czytaj dalej
 • Dieta pudełkowa Sport

  Dieta Sport

  Czytaj dalej
 • Dieta Wegetariańska

  Czytaj dalej

Cennik diet pudełkowych Kraków

Dieta OPTYMALNA, Dieta BEZ GLUTENU I LAKTOZY,
Dieta WEGETARIAŃSKA, Dieta PALEO, Dieta O NISKIM INDEKSIE GLIKEMICZNYM,
Dieta KETOGENICZNA, Dieta LEKKOSTRAWNA

5 posiłków/dzień
Diety są objęte wymianą posiłków
Kaloryczność 1200 kcal 1500 kcal 1800 kcal 2000 kcal 2300 kcal 2500 kcal 3000 kcal
Dzień testowy 56 zł 59 zł 62 zł 64 zł 67 zł 69 zł 74 zł
Cena podstawowa za dzień 62 zł 65 zł 68 zł 70 zł 73 zł 75 zł 80 zł

Dieta SPORT

4 posiłki/dzień
Kaloryczność 1800 kcal 2000 kcal 2300 kcal 2500 kcal 2700 kcal 3100 kcal
Dzień testowy 55 zł 57 zł 60 zł 62 zł 64 zł 68 zł
Cena podstawowa za dzień 61 zł 63 zł 66 zł 68 zł 70 zł 74 zł

Dieta SLIM

5 posiłków/dzień
Kaloryczność 1200 kcal 1500 kcal 1800 kcal 2000 kcal 2300 kcal 2500 kcal
Dzień testowy 45 zł 48 zł 51 zł 53 zł 56 zł 58 zł
Cena podstawowa za dzień 51 zł 54 zł 57 zł 59 zł 62 zł 64 zł

Dieta WEGETARIAŃSKA + RYBY

5 posiłków/dzień
Kaloryczność 1200 kcal 1500 kcal 1800 kcal 2000 kcal 2300 kcal 2500 kcal 3000 kcal
Dzień testowy 56 zł 59 zł 62 zł 64 zł 67 zł 70 zł 73 zł
Cena podstawowa za dzień 62 zł 65 zł 68 zł 70 zł 73 zł 75 zł 80 zł

Gdzie dowozimy nasz catering dietetyczny OptiDiet? Kraków i okolice

Wpisz nazwę swojej miejscowości i zobacz czy możemy dostarczyć nasz catering dietetyczny także do Ciebie. Jeśli Twoja miejscowość jest na naszej liście to znaczy, że tam dostarczamy.

Menu naszego cateringu

Opinie

 • Od kiedy wybrałem dietę z dowozem OptiDiet wiem, że to coś dla mnie. Jem zdrowo, a przede wszystkim smacznie i co bardzo ważne – różnorodne posiłki, które osobiście trafiają w moje gusta.
  Dariusz Wieteska
  Aktor
 • Optidiet to świetne rozwiązanie dla wszystkich którzy, nie tylko zawodowo uprawiają sport ale przede wszystkim chcą zadbać o formę i zdrowie.
  Iga Chojnacka
  Siatkarka Chemik Police
 • Cenię jedzenie OptiDiet ze względu na ich autentyczne zaangażowanie w sportowy katering i jakość produktów. Polecam każdemu z czystym sumieniem. Nie ma tu słabych punktów.
  Grzegorz "Griszka" Sobieszek
  Założyciel Academi Gorila, Trener, Szkoleniowiec
 • Optidiet to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie. Ja mogę spokojnie trenować, a Optidiet zajmie się tym co dla sportowca najważniejsze – zapewnianiem zdrowych, smacznych i pożywnych posiłków
  Karolina Owczarz
  Zawodniczka sztuk walk, Dziennikarka
 • OptiDiet to bardzo dobra alternatywa dla osób, trenujących ciężko każdego dnia. Catering dietetyczny OptiDiet pomaga zapewnić mi odpowiednią regeneracje po treningową, co jest jednym z najważniejszych aspektów podczas ciężkich przygotowań
  Wojciech Piekut
  Zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu
 • Od kiedy trenuje i korzystam z cateringu OptiDiet jem smacznie, lepiej się czuje i mam lepsze wyniki w treningach
  Michał "Małolat" Kapliński
 • Dieta z dowozem Optidiet jest dla mnie bardzo wygodna opcja jako osoby aktywnej do tego smaczny i nie monotonny jadłospis przekłada się na więcej energii i czasu do trenowania!
  Rafał Korczak
  Zawodnik Muay Thai
 • Dieta Pudełkowa OptiDiet dostarcza w posiłkach energię która jest niezbędna do ciężkich jednostek treningowych w ciągu dnia – OptiDiet bez pudła
  Mieszko "Miexon" Maciejewski
  Zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu

Dieta pudełkowa Kraków i okolice

Catering dietetyczny w Krakowie i okolicach, który oferujemy to optymalne rozwiązanie dla osób, które mają konkretne zapotrzebowanie i preferencje dotyczące diety. Nasza oferta dzieli się na diety, takie jak:

 • dieta optymalna,
 • dieta lekkostrawna,
 • dieta ketogeniczna,
 • dieta slim,
 • dieta wegetariańska,
 • dieta sport,
 • dieta o niskim indeksie glikemicznym,
 • dieta wegetariańska + ryby,
 • dieta bez glutenu i laktozy,
 • dieta paleo.

Dieta pudełkowa optymalna Kraków

Dieta optymalna jest dedykowana osobom, które chcą zapewnić organizmowi odpowiednią ilość energii, witamin, a także mikro oraz makroelementów. Decydując się na tego typu dietę pudełkową w Krakowie osiągnięcie świetnej sylwetki staje się efektem ubocznym.

Dieta pudełkowa lekkostrawna Kraków

Oferowana przez nas dieta lekkostrawna jest doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, gdy zależy Ci na unikaniu ciężkiego jadłospisu. Być może zbyt często czujesz się ociężale albo lekarz zalecił Ci tego typu dietę. W tej diecie nie znajdziesz na przykład smażonego jedzenia.

Dieta pudełkowa ketogeniczna Kraków

Dla każdej osoby, która chce schudnąć, a jednocześnie czerpać energię ze zdrowych oraz naturalnych składników zalecana jest dieta ketogeniczna. Wykluczyliśmy w przypadku tej diety pudełkowej w Krakowie składniki, które zawierają dużą liczbę węglowodanów.

Dieta pudełkowa Slim Kraków

Dieta Slim opiera się na pięciu zbilansowanych posiłkach i jest przeznaczona dla osób, które nie mają problemów z chorobami autoimmunologicznymi oraz alergiami pokarmowymi, a także cukrzycą. To także dobra opcja dla osób, które chcą schudnąć.

Dieta pudełkowa wegetariańska Kraków

Dla osób, które nie jedzą mięsa oraz ryb, oferujemy dietę wegetariańską. Co ważne posiłki z diety wegetariańskiej gwarantują uczucie sytości przy zachowaniu niskiej kaloryczności.

Dieta pudełkowa Sport Kraków

Dieta Sport jaką Ci oferujemy to specjalnie zbilansowane posiłki dla osób, które są aktywnie fizyczne. Odpowiednia proporcja białka i węglowodanów sprawia, że możliwa jest zarówno poprawa wyników sportowych, jak i dysponowanie sporą ilością energii

Dieta pudełkowa o niskim indeksie glikemicznym Kraków

Dla osób, które walczą z nadwagą, cierpią na cukrzycę lub doskwierają im inne choroby sercowo-naczyniowe wspomniana dieta jest najlepszym wariantem, Dzięki niej komórki w organizmie pracują w pełni prawidłowo.

Dieta pudełkowa bez glutenu oraz laktozy Kraków

Dieta, która jest pozbawiona obu tych składników również może wesprzeć w osiąganiu wspaniałej sylwetki. Dowóz diety, której celem jest redukcja tkanki tłuszczowej bez utraty mikro oraz makroelementów zapewnia również mnóstwo energii na cały dzień.

Dieta pudełkowa wegetariańska + ryby Kraków

Dieta wegetariańska + ryby nie tylko poprawia pracę serca, ale zapewnia uczucie sytości przy zachowaniu niskiej kaloryczności.

Dieta pudełkowa Paleo Kraków

Ten wariant jest doskonały w sytuacji, gdy borykasz się z chorobami, takimi jak na przykład: hashimoto, cukrzyca, tarczyca bądź też alergie pokarmowe.

Catering dietetyczny Małopolska – poznaj warianty jedzenia dietetycznego!

Warianty diety pudełkowej na dowóz Kraków

Nasza bogata oferta cateringu dietetycznego w Krakowie daje Ci możliwość dopasowania odżywiania do Twoich potrzeb, a także preferencji. Chodzi w tym wypadku zarówno o rodzaj posiłków, jak i ich liczbę kalorii. Wszystkie nasze diety można zamówić w wariantach: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500 i 3000 kalorii. Oczywiście, cena jest całego zestawu jest uzależniona od wartości kalorycznej. W ramach zamówienia każdego dnia otrzymasz aż 5 pełnowartościowych posiłków. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również zadbasz o swoje zdrowie i zyskasz pełną kontrolę nad tym, co jesz. Ważne jest to, że nasza dieta nie dotyczy jedynie dni pracujących, gdyż w sobotę dostarczamy Ci jedzenie na cały weekend.

Lunchboxy w Krakowie

Dla osób, które nie chcą w całości przechodzić na dietę pudełkową przygotowaliśmy lunchboxy. Są to trzy posiłki, które dostarczymy do Ciebie w Krakowie lub okolicach. Możemy dostarczyć je pod drzwi Twojego domu lub mieszkania albo przywieźć je do Twojego miejsca pracy.

Dieta z dostawą Kraków – zobacz gdzie dowozimy dietetyczne jedzenie.

Najlepszy to znaczy jaki catering dietetyczny? Kraków i okolice

Jeżeli interesuje Cię najlepsze dietetyczne jedzenie na dowóz, Kraków to miasto, w którym mieszkasz i dalej zastanawiasz się, na kogo postawić, wybierz Optidiet. Nasza dieta jest idealna dla sportowców, a także osób, które zmagają się z różnorodnymi schorzeniami (na przykład cukrzycą), Posiłki, które dostarczamy są zawsze świeże.

Dojeżdżamy w rejony Krakowa, takie jak: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, BieżanówProkocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, a także Nowa Huta.

Gdzie działamy?

Nie wiesz która dieta jest dla Ciebie?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Porada dietetyczna GRATIS!

+48 530 772 029
catering@optidiet.pl

Godziny otwarcia biura:

Pon-Pt: 8:00 - 16:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Napisz do nas


  4.8/5 - (117 votes)
  ZAMÓW DIETĘ
  gdpr-image
  Nasza strona używa ciasteczek do analizy statystyk i zapewnienia takiego samego działania pomiędzi wizytami.
  Dowiedz się więcej