Catering dietetyczny Wrocław

Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, chcesz się zdrowo odżywiać i nie masz czasu na samodzielne przygotowanie posiłków, możesz skorzystać z cateringu do domu, Być może chcesz, aby Twoje codzienne menu było odpowiednio zbilansowane, a także w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego organizmu, Wtedy również skorzystaj z Optidiet. Dietetyczny catering we Wrocławiu to najlepsze rozwiązanie także dla osób uprawiających sport i zmagających się z rozmaitymi chorobami, takimi jak cukrzyca, hashimoto, bądź też alergia.

Zdrowy catering Wrocław – dowiedz się więcej o codziennym cateringu!

 • Dieta Ketogeniczna

  Już od: 51,75  /dzień
 • Dieta o niskim indeksie glikemicznym

  Już od: 48,75  /dzień
 • Dieta Sport

  Już od: 54,75  /dzień
 • Dieta Standard

  Już od: 46,61  /dzień
 • Dieta Wegetariańska

  Już od: 44,25  /dzień
 • Dieta z wyborem menu

  Już od: 51,75  /dzień

Cennik diet pudełkowych Wrocław

[rcblock id="1469"]

Gdzie dowozimy nasz catering dietetyczny OptiDiet? Wrocław i okolice

Wpisz nazwę swojej miejscowości i zobacz czy możemy dostarczyć nasz catering dietetyczny także do Ciebie. Jeśli Twoja miejscowość jest na naszej liście to znaczy, że tam dostarczamy.

[caldera_form id="CF60891b0e855b9"]

Menu naszego cateringu

Opinie o naszym cateringu dietetycznym

 • Od kiedy wybrałem dietę z dowozem OptiDiet wiem, że to coś dla mnie. Jem zdrowo, a przede wszystkim smacznie i co bardzo ważne – różnorodne posiłki, które osobiście trafiają w moje gusta.
  Dariusz Wieteska
  Aktor
 • Optidiet to świetne rozwiązanie dla wszystkich którzy, nie tylko zawodowo uprawiają sport ale przede wszystkim chcą zadbać o formę i zdrowie.
  Iga Chojnacka
  Siatkarka Chemik Police
 • Cenię jedzenie OptiDiet ze względu na ich autentyczne zaangażowanie w sportowy katering i jakość produktów. Polecam każdemu z czystym sumieniem. Nie ma tu słabych punktów.
  Grzegorz "Griszka" Sobieszek
  Założyciel Academi Gorila, Trener, Szkoleniowiec
 • Optidiet to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie. Ja mogę spokojnie trenować, a Optidiet zajmie się tym co dla sportowca najważniejsze – zapewnianiem zdrowych, smacznych i pożywnych posiłków
  Karolina Owczarz
  Zawodniczka sztuk walk, Dziennikarka
 • OptiDiet to bardzo dobra alternatywa dla osób, trenujących ciężko każdego dnia. Catering dietetyczny OptiDiet pomaga zapewnić mi odpowiednią regeneracje po treningową, co jest jednym z najważniejszych aspektów podczas ciężkich przygotowań
  Wojciech Piekut
  Zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu
 • Od kiedy trenuje i korzystam z cateringu OptiDiet jem smacznie, lepiej się czuje i mam lepsze wyniki w treningach
  Michał "Małolat" Kapliński
 • Dieta z dowozem Optidiet jest dla mnie bardzo wygodna opcja jako osoby aktywnej do tego smaczny i nie monotonny jadłospis przekłada się na więcej energii i czasu do trenowania!
  Rafał Korczak
  Zawodnik Muay Thai
 • Dieta Pudełkowa OptiDiet dostarcza w posiłkach energię która jest niezbędna do ciężkich jednostek treningowych w ciągu dnia – OptiDiet bez pudła
  Mieszko "Miexon" Maciejewski
  Zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu

Najlepsza dieta pudełkowa Wrocław i okolice

Bez względu na to, czy mieszkasz na Śródmieściu, na Krzykach, czy też na Psim Polu, bez problemu możesz skorzystać z naszej diety. Najważniejsze są dla nas Twoje potrzeby żywieniowe. Zgodnie z nimi przygotujemy dla Ciebie odpowiednio zbilansowaną dietę pudełkową. Dietę pudełkową we Wrocławiu dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości. Możemy przesyłać posiłki do Twojego domu, miejsca pracy, a także gdziekolwiek indziej. Wszędzie masz możliwość odbierania przygotowanych przez nas potraw.

Dietetyczne jedzenie we Wrocławiu od Optidiet to propozycja posiłków skomponowanych z myślą o ludziach, którzy uprawiają sport, odchudzają się, cierpią na różnorodne choroby, a także mają standardowe zapotrzebowanie energetyczne.

W ofercie posiadamy na przykład dietę o niskim indeksie glikemicznym, a także bazującą na produktach bez laktozy i glutenu oraz odpowiadającą osobom borykającym się z chorobami tarczycy.

Dietetyczny catering Wrocław - Zdrowe posiłki ze świeżych składników

Z racji tego, że chcemy zapewnić Ci zdrowe oraz jednocześnie smaczne posiłki, zawsze przygotowujemy je ze świeżych składników od lokalnych dostawców z Wrocławia, a także okolic. Oznacza to zatem, że jako dostawcy zdrowego cateringu we Wrocławiu wspieramy lokalnych przedsiębiorców.

Dostępne rodzaje diet pudełkowych we Wrocławiu

Oferujemy osobom z Wrocławia, a także okolic dietetyczne jedzenie dostępne w różnorodnych dietach. Wymienić można zatem:

 • dietę optymalną,
 • dietę lekkostrawną,
 • dietę ketogeniczną,
 • dietę Slim,
 • dietę wegetariańską,
 • dietę Sport,
 • dietę o niskim indeksie glikemicznym,
 • dietę wegetariańską + ryby,
 • dietę bez glutenu oraz laktozy, a także
 • dietę paleo.

Dieta pudełkowa optymalna

Dieta optymalna z naszej oferty zapewnia każdej osobie odpowiednią ilość energii, witamin, a także mikroelementów oraz makroelementów. Wspomniana dieta jest optymalna zarówno dla osób, które są aktywne fizycznie, jak i wszystkich pozostałych.

Dieta pudełkowa lekkostrawna

Wszystkie osoby, które powinny z przyczyn zdrowotnych unikać ciężkiego jadłospisu, mogą śmiało sięgnąć po dietę lekkostrawną. We wspomnianej diecie nie można znaleźć smażonego jedzenia.

Dieta pudełkowa ketogeniczna

Dietę ketogeniczną zalecamy każdemu, kto chce czerpać energię ze zdrowych i naturalnych składników. Nie można w tej diecie odnaleźć składników, które mają dużą ilość węglowodanów.

Dieta pudełkowa Slim

Dieta Slim jest dedykowana osobom, które chcą się odchudzić i nie cierpią na choroby autoimmunologiczne, a także na alergie pokarmowe oraz cukrzycę

Dieta pudełkowa wegetariańska

Wspomniana dieta jest doskonała dla osób, które nie jedzą ani mięsa, ani ryb. Posiłki z diety wegetariańskiej cechują się niską kalorycznością, a jednocześnie są syte.

Dieta pudełkowa Sport

Wszystkim osobom, które są aktywne fizycznie zalecamy oferowaną przez nas dietę Sport. Możliwa jest dzięki niej poprawa wyników sportowych i poprawa muskulatury.

Dieta pudełkowa o niskim indeksie glikemicznym

Dieta o niskim indeksie glikemicznym jest zalecana osobom, które zmagają się z chorobami sercowonaczyniowymi.

Dieta pudełkowa bez glutenu oraz laktozy

Dieta bez glutenu oraz laktozy także może być świetnym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Organizmy niektórych ludzi nie tolerują tych substancji.

Dieta pudełkowa wegetariańska + ryby

Dieta wegetariańska wzbogacona o ryby wpływa korzystnie na pracę serca i zawiera dużo kwasów omega3.

Dieta pudełkowa Paleo

Dieta paleo to dieta z ograniczoną ilością węglowodanów. Jest inspirowana dietą naszych przodków.

Ile kosztuje dieta z dostawą? Catering dietetyczny Wrocław cena

Cena każdego rodzaju diety pudełkowej, którą oferujemy jest dostępna na naszej stronie internetowej. Wybór któregoś z opisanych powyżej wariantów, a także wybór kaloryczności ma istotny wpływ na koszt cateringu dietetycznego. Jeżeli chodzi o oferowany przez nas catering dietetyczny, Wrocław cennik ma identyczny do pozostałych miast w Polsce.

Skąd wzięła się nasza renoma? Dieta pudełkowa Wrocław opinie

Doskonała opinia na temat naszej działalności to wynik usług świadczonych zarówno na terenie Wrocławia, jak i w innych rejonach Polski. Łączymy doskonały smak potraw z ich wartościami odżywczymi, a dobre opinie na temat naszej działalności są efektem wysokiej jakości posiłków oraz dostaw.

Catering do domu Wrocław – zobacz gdzie dowozimy dietetyczne jedzenie.

Catering dietetyczny Wrocław i okolice – gdzie dowozimy?

Dostarczamy jedzenie do Wrocławia i najbliższych okolic. W obrębie Wrocławia nasza dostawa obejmuje osiedla takie jak: Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabieszyn-Grabiszynek, Jerzmanowo-JarnołtówStarachowice-Osiniec, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, PilczyceKozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki, Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Jagodno, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Ołtaszyn, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Tarnogaj, Wojszyce, Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-PoświętneLigota, Psie Pole-Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa, Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Szczepin, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, a także Zacisze-Zalesie-Szczytniki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Nie wiesz która dieta jest dla Ciebie?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Porada dietetyczna GRATIS!

+48 530 772 029
catering@optidiet.pl

Godziny otwarcia biura:

Pon-Pt: 8:00 - 16:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Napisz do nas