Dzień testowy

Zamów

dzień testowy i sprawdź nas!

Która dieta?

Nie wiesz która dieta jest dla Ciebie najlepsza?

Zadzwoń pod numer 530 772 029 porada dietetyczna Gratis!

Najczęściej zadawane pytania

Na jakim terenie dostarczamy catering?

Catering jest dostarczany na terenie Warszawy, Łodzi, Legionowa oraz ich okolic.

Czy dieta pudełkowa jest dla każdego?

Nasz catering dietetyczny jest dedykowany dla każdej osoby. Diety, które proponujemy w naszym cateringu są odpowiednie zarówno dla sportowców, osób rekreacyjnie uprawiających aktywność fizyczną jak i dla kogoś kto chce zdrowo się odżywiać i dobrze wyglądać bez uprawiania sportu.

Co to jest Dieta Paleo?

Dieta Paleo jest budowana na podstawie sposobu żywienia naszych przodków, udoskonalona przez naszych dietetyków o aktualną wiedzę naukową. Oparta jest na wysokiej jakości mięsie, rybach, jajkach, warzywach oraz owocach sezonowych. Dieta oparta jest na 4 posiłkach o niskim ładunku glikemicznym dzięki czemu łatwo stabilizuje gospodarkę hormonalną co powstrzyma nabieranie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz pomoże w rekompozycji składu naszego ciała.

Co to jest Dieta Samuraja?

Dieta Samuraja jest dietą budowaną na bazie diety paleo. Jedyną różnicą między tymi dwiema dietami jest  dodatek zbóż naturalnie bezglutenowych takich jak gryka, proso, ryż, tapioka, komosa ryżowa, amarantus. Dieta samuraja dedykowana jest dla osób aktywnych fizycznie ze względu na zwiększoną podaż węglowodanów złożonych (wolnowchłanialnych)

Co to jest Dieta Wegetariańska?

Dieta wegetariańska jest idealnym rozwiązaniem dla osób niejedzących mięsa chcących się zdrowo odżywiać i jeść codziennie pyszne i zbilansowane posiłki. Jej głównymi składnikami są rośliny strączkowe, nabiał, zboża, orzechy  oraz warzywa i owoce. Nasz catering układa dietę wegetariańską w pełnowartościowy dzień z odpowiednią ilością białka, tłuszczy i węglowodanów.

Jeżeli wyjeżdżam, mogę zawiesić dostawy?

Catering można zawiesić i odwiesić w dowolnym momencie, informacja o zawieszeniu cateringu musi do nas dotrzeć maksymalnie do godziny 11 dnia poprzedzającego zawieszenie.

Czy w cateringu można uwzględnić alergie lub nietolerancje?

W naszym cateringu uwzględniamy nietolerancje oraz alergie, wystarczy poinformować nas o wykluczeniach, którymi Państwo są zainteresowani – za wykluczenia obowiązuje indywidualna dopłata)

Czy catering dietetyczny jest dostarczany w weekendy?

Istnieje możliwość zamówienia cateringu na weekend, jest on wtedy dostarczany razem z zestawem piątkowym.

Czy mogę liczyć na pomoc dietetyka w dobrze odpowiedniej diety?

W naszym cateringu jest  możliwość skonsultowania się z dietetykiem na temat doboru odpowiedniej diety oraz kaloryczności, która będzie dobierana indywidualnie w zależności od aktywności, budowy ciała, wagi oraz obranego celu – konsultacja jest gratis.

W jakich godzinach są dostarczane posiłki?

Posiłki są dostarczane od 4:00 do 10:00 rano, każdy klient ma możliwość wybrania przedziału godzinowego, w którym ma się pojawić kurier. Np. pomiędzy godziną 7:00 a 8:00

Gdzie znajdę menu?

Przykładowe menu każdej z diet można znaleźć na naszej stronie internetowej. Aktualne Menu każdego dnia dołączane jest wraz z Cateringiem.

Czy można płacić gotówką?

Płatność gotówką jest możliwa tylko na terenie Legionowa.

Z jakim wyprzedzeniem powinno się zamówić catering?

Catering powinno się zamówić z minimum 2 dniowym wyprzedzeniem od daty  poprzedzającej pierwszą dostawę.

Czy wystawiacie Fakturę VAT?

Tak.