fbpx

Lunchbox bez glutenu i laktozy

Lunch box bez glutenu i laktozy to 3 pożywne posiłki dedykowane osobom, które posiadają nietolerancje lub alergie pokarmowe na najbardziej popularne w dzisiejszych czasach alergeny. Nie znajdziesz w nich glutenu ani laktozy. Podstawą naszych dań są produkty nisko przetworzone, świeże owoce i warzywa, codziennie dostarczane mięso, dezynfekowane jaja z wolnego wybiegu od dostawcy posiadającego certyfikaty jakości oraz nasiona i orzechy. Dbamy również o to, aby nasze posiłki nie nasilały stanów zapalnych w organizmie więc do smażenia i pieczenia używamy tylko oleju kokosowego – NIGDY tłuszczu trans. Zadbaj o swoje zdrowie i regularność posiłków – zabierz nas ze sobą do pracy lub wszędzie tam gdzie właśnie się wybierasz i ciesz się wolnym czasem, który lepiej spędzić inaczej niż w kuchni

Sprawdź nasze menu na https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/optidiet
Cennik

Lunch Box bez glutenu i laktozy1000 kcal1800 kcal
5 dni / dzień265 zł / 53 zł310 zł / 62 zł
10 dni / dzień520 zł / 52 zł610 zł / 61 zł
20 dni / dzień1020 zł / 51 zł1200 zł / 60 zł

 

Zamów catering na min. 5 dni a otrzymasz zniżkę w wysokości 5 % na całe zamówienie

Zamów catering na min. 20 dni a otrzymasz zniżkę w wysokości 10 % na całe zamówienie

 

Dużo trenujesz? Brakuje Ci energii? Chcesz szybko zregenerować się po ciężkim treningu?

Shake potreningowy


Spróbuj naszych shake’ów potreningowych! Mikstury OptiDIet to perfekcyjne rozwiązanie jako dodatek do każdej z naszych diet. Jeśli dużo ćwiczysz, po treningu chcesz szybko odbudować zapasy energii i dostarczyć odpowiednich, łatwo przyswajalnych mikro i makroelementów, to ten shake jest dla Ciebie!

Zbilansowana podaż wysokiej jakości białek, łatwo przyswajalnych kwasów tłuszczowych, elektrolitów oraz węglowodanów w postaci owoców zagwarantuje szybką odbudowę zasobów energetycznych organizmu oraz przyspieszoną regenerację.

Produkty wykorzystywane przy tworzeniu koktajlu są wybierane z najwyższą starannością, by nie tylko zadowalać odpowiednią regeneracją ciała, ale także rozkoszować Twoje podniebienie.

Koszt tego koktajlu dla każdego naszego klienta wynosi jedynie 8 zł. Smacznego!


Gdzie działamy?

Nie wiesz która dieta jest dla Ciebie?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Porada dietetyczna GRATIS!

+48 530 772 029
catering@optidiet.pl

Godziny otwarcia biura:

Pon-Pt: 8:00 - 16:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Napisz do nas


Zamów dietę