Porada dietetyczna

Pamiętaj, że do Twojej dyspozycji jest nasz dietetyk, który pomoże Ci nie tylko wybrać odpowiednią dietę i jej kaloryczność, ale także udzieli rad jak zadbać o siebie kompleksowo. Swoją dietę możesz zmienić nawet w trakcie trwania abonamentu. Ta usługa jest darmowa dla naszych aktywnych klientów oraz dla osób chcących żyć w zgodzie ze zdrowiem z OptiDiet.

  Co obejmuje porada:


  *WAŻNE: nie jesteśmy lekarzami, ale chętnie podpowiemy Ci na co zwrócić uwagę w ewentualnych niedoborach lub zasugerujemy rozszerzenie badań.
  • Od kiedy wybrałem dietę z dowozem OptiDiet wiem, że to coś dla mnie. Jem zdrowo, a przede wszystkim smacznie i co bardzo ważne – różnorodne posiłki, które osobiście trafiają w moje gusta.
   Dariusz Wieteska
   Aktor
  • Optidiet to świetne rozwiązanie dla wszystkich którzy, nie tylko zawodowo uprawiają sport ale przede wszystkim chcą zadbać o formę i zdrowie.
   Iga Chojnacka
   Siatkarka Chemik Police
  • Cenię jedzenie OptiDiet ze względu na ich autentyczne zaangażowanie w sportowy katering i jakość produktów. Polecam każdemu z czystym sumieniem. Nie ma tu słabych punktów.
   Grzegorz "Griszka" Sobieszek
   Założyciel Academi Gorila, Trener, Szkoleniowiec
  • Optidiet to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie. Ja mogę spokojnie trenować, a Optidiet zajmie się tym co dla sportowca najważniejsze – zapewnianiem zdrowych, smacznych i pożywnych posiłków
   Karolina Owczarz
   Zawodniczka sztuk walk, Dziennikarka
  • OptiDiet to bardzo dobra alternatywa dla osób, trenujących ciężko każdego dnia. Catering dietetyczny OptiDiet pomaga zapewnić mi odpowiednią regeneracje po treningową, co jest jednym z najważniejszych aspektów podczas ciężkich przygotowań
   Wojciech Piekut
   Zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu
  • Od kiedy trenuje i korzystam z cateringu OptiDiet jem smacznie, lepiej się czuje i mam lepsze wyniki w treningach
   Michał "Małolat" Kapliński
  • Dieta z dowozem Optidiet jest dla mnie bardzo wygodna opcja jako osoby aktywnej do tego smaczny i nie monotonny jadłospis przekłada się na więcej energii i czasu do trenowania!
   Rafał Korczak
   Zawodnik Muay Thai
  • Dieta Pudełkowa OptiDiet dostarcza w posiłkach energię która jest niezbędna do ciężkich jednostek treningowych w ciągu dnia – OptiDiet bez pudła
   Mieszko "Miexon" Maciejewski
   Zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu

  Twój komfort jest dla nas równie ważny jak Twoje zdrowie, dlatego z porady możesz skorzystać zarówno telefonicznie jak i mailowo.

  Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  pod numerem telefonu 530 772 029
  oraz mailowo catering@optidiet.pl