fbpx

Regulamin Promocji ” OPTI jedzenie za polecenie”

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://optidiet.pl/.

Naszym zadaniem jest dbanie o Waszą zdrową i zbilansowaną dietę! Możecie oszczędzić czas na gotowaniu, by poświęcić się temu, co jest dla Was najważniejsze.

Na czym polega promocja?

 

Na czym polega promocja?

Promocja “Opti jedzenie za polecenie” jest promocją skierowaną dla naszych klientów.

Jeśli jesteś naszym Klientem i to, co robimy jest Twoim zdaniem godne polecenia, poleć nas a zyskasz darmowy dzień cateringu za każde jednorazowe wykupienie 10 dni cateringu przez osobę poleconą.

Osoba Polecona również zyskuje!

Jeżeli któryś z naszych Klientów polecił Ci naszą firmę i chcesz skorzystać z naszej oferty – wykup minimum 10 dni cateringu a otrzymasz 1 darmowy dzień cateringu.

Wystarczy, że przy zamówieniu powołasz się na osobę, którą Ci nas poleciła lub wpiszesz jej imię i nazwisko w UWAGACH przy zamówieniu przez stronę internetową.

 

Regulamin Promocji

Osoba polecająca

Osobą polecającą może być tylko osoba, która korzystała z naszego cateringu minimum 5 dni. Osoba, która poleciła catering musi mieć aktywny abonament, aby odebrać zebrane dni (zamówienie nie może być krótsze niż 5 dni). Osoba, która nas poleciła dostanie 1 dzień cateringu gratis za każde 10 dni cateringu wykupionego przez osobę poleconą. Dni sumują się.

Osoba polecona

Osoba, która wykupiła catering z polecenia naszego klienta na minimum 10 dni (poinformowała w momencie zakupu o tym, kto polecił nasz catering poprzez informację drogą elektroniczną – e-mail, lub wpisując w UWAGACH przy zamówieniu poprzez stronę internetową; zamówienie telefoniczne potwierdzone tylko i wyłącznie drogą mailową) otrzymuje 1 dzień cateringu gratis. Osoba polecona może odebrać darmowy dzień cateringu tylko przy pierwszym zamówieniu 10 dni cateringu. Następne zamówienia 10 dni cateringu nie generują dodatkowych dni darmowego cateringu. Pod jednym adresem można wykorzystać promocję maksymalnie 2 razy. Kolejne zamówienia nie będą miały naliczanych dni gratisowych.

Zamów dietę