Dzień testowy

Zamów

dzień testowy i sprawdź nas!

Która dieta?

Nie wiesz która dieta jest dla Ciebie najlepsza?

Zadzwoń pod numer 530 772 029 porada dietetyczna Gratis!

Kim jesteśmy?

OptiDiet to my – ludzie pełni pasji, którzy tworzą rozmaite diety i nieustannie dbają o ich najwyższą jakość. Jesteśmy osobami aktywnymi: trenerami personalnymi i dietetykami, sportowymi i klinicznymi. Wierzymy w holistyczne podejście do zdrowia człowieka, dlatego interesują nas nie tylko diety i sposoby żywienia, ale też suplementacja czy aspekty związane ze zdrowiem psychicznym.

Na co stawiamy?

Niezwykle ważne jest dla nas zdrowie , które idzie w parze ze smakiem – stąd nasz catering, ale to nie wszystko…robimy też coś dobrego dla zwierząt! Stawiamy również na biznes społecznie odpowiedzialny, dlatego nie używamy jaj pochodzących z nieetycznych hodowli klatkowych w żadnej postaci (całych jaj, proszku jajecznego, płynnej masy jajecznej) i nigdy tego nie zmienimy. Cieszymy się, że swoją działalnością możemy choć trochę przyczynić się do poprawienia losu kur niosek. Jesteśmy z tego bardzo dumni!

warzywa w kształcie serca

krojenie warzyw na sałatkę

zdrowa przekąska

dietetyczne produkty żywieniowe w kształcie serca

dieta sałatka z łososiem

Dlaczego catering dietetyczny?

W OptiDiet wiemy, jak ważne jest właściwe żywienie i systematyczne, codzienne dbanie o to, co jemy. Jednocześnie mamy świadomość, że zdrowa dieta to kwestia wiedzy, umiejętności kulinarnych, odpowiedniego doboru składników, a przede wszystkim – czasu. Rozumiemy to jak nikt inny, ponieważ naszą firmę założyliśmy właśnie z pasji do tego, czym zajmujemy się na co dzień – gotowania i prowadzenia prozdrowotnego stylu życia i odżywiania. Jesteśmy także przekonani, że nie każdy musi być znawcą dietetyki, aby zadbać o swoje zdrowie. Zdrowa dieta jest dla wszystkich!

Co nas wyróżnia?

Wychodząc z tego właśnie założenia, postanowiliśmy stworzyć catering dietetyczny umożliwiający zdrowe odżywianie każdemu, według zapotrzebowania danej osoby. Stąd też wzięła się nazwa naszej firmy: wśród proponowanych przez nas diet każdy może odnaleźć swój styl żywienia, zoptymalizowany pod kątem indywidualnych potrzeb. Mamy bowiem świadomość, że dieta optymalna to nie tylko właściwa suma kalorii, ale także źródła ich pochodzenia i właściwy balans pomiędzy nimi.

pudełko lunchbox z kaszą

pudełko  lunchbox z warzywami

pudełko  lunchbox wege

dietetyczna przekąska z owocami

Na co stawiamy?

Dbamy też o jakość i świeżość wszystkich składników, tak aby dania, które dowieziemy pod Twoje drzwi, były pyszne i jak najlepszej jakości. Stąd też prozdrowotność naszej diety pudełkowej – chcemy, aby przygotowywane przez nas posiłki były jak najmniej przetworzone i jak najzdrowsze. Jakość przekłada się także na smak – catering dietetyczny od OptiDiet pomoże Ci dotrzeć do upragnionego celu ze smakiem: niezależnie od tego, czy dążysz do schudnięcia, budowy masy czy po prostu dbania o codzienne, zdrowe żywienie.

Gdzie jesteśmy?

Zaczynaliśmy w od lokalnej firmy z dowozem na terenie Warszawy i okolic, a dziś można nas znaleźć w dużych miastach całej Polski. Prawdopodobnie jesteśmy także blisko Ciebie! Poznaj nas lepiej – spróbuj jednej z naszych diet i przekonaj się, że zdrowe żywienie może być łatwe i przyjemne.