O nas

OptiDiet to ludzie pełni pasji, którzy każdego dnia tworzą dla Was indywidualnie dopasowane diety i nieustannie dbają o najwyższą jakość posiłków.


W OptiDiet wiemy, jak ważne jest właściwe żywienie i systematyczne, codzienne dbanie o to, co mamy na talerzu. Jednocześnie mamy świadomość, że zdrowa dieta to kwestia wiedzy, umiejętności kulinarnych, odpowiedniego doboru składników, a przede wszystkim – czasu. Rozumiemy to jak nikt inny, ponieważ naszą firmę założyliśmy właśnie z pasji do tego, czym zajmujemy się na co dzień – gotowania i prowadzenia prozdrowotnego stylu życia i odżywiania. Jesteśmy także przekonani, że nie każdy musi być znawcą dietetyki, aby zadbać o swoje zdrowie. Zdrowa dieta jest dla wszystkich!

Wychodząc z tego właśnie założenia, postanowiliśmy stworzyć catering dietetyczny umożliwiający zdrowe odżywianie każdemu, według zapotrzebowania danej osoby. Stąd też wzięła się nazwa naszej firmy: wśród proponowanych przez nas diet każdy może odnaleźć swój styl żywienia, zoptymalizowany pod kątem indywidualnych potrzeb. Mamy bowiem świadomość, że dieta optymalna to nie tylko właściwa suma kalorii, ale także źródła ich pochodzenia i właściwy balans pomiędzy nimi.

Zamów dzień próbny wybranej przez siebie diety i przekonaj się sam

Jak to wszystko się zaczęło?

POCZĄTKI OptiDiet

Cześć! Nazywamy się Paweł i Asia,

Catering OptiDiet założyliśmy razem z żoną, z naszej pasji do jedzenia i dietetyki. Poszukiwaliśmy możliwości, aby móc się dzielić naszymi zainteresowaniami, a także pomagać jak największej ilości osób świadomie dbać o swoje zdrowie.

Na początku firma dostarczała jedzenie na lokalnym rynku, klienci szybko nas przyjęli, dzięki czemu mogliśmy zacząć rozszerzać zasięg naszych działań aż do momentu, gdzie możemy dostarczyć nasze zestawy do prawie każdego większego miasta w Polsce!

Wszystko, co dla Was robimy, jest dyktowane naszym motto „ Żyj w zgodzie ze zdrowiem’’ tak, by każdy mógł bez problemu dbać o swoje zdrowie, a przy okazji mieć czas na przyjemności i spędzanie czasu z bliskimi.


Nasz zespół

Paweł Żochowski

Od lat interesuje się dietetyką i zdrowym trybem życia. Swoją wiedzą i pasją postanowił się dzielić zakładając własną firmę. Związany jest ze sportem, na codzień trenuje brazylijskie jiu jitsu, w którym posiada brązowy pas! Jest zwolennikiem morsowania oraz treningu funkcjonalnego a po tak aktywnym dniu lubi dobrze i zdrowo zjeść!

Emilia Witkowska

Skrupulatna, pomysłowa, zawsze z głową na karku - taki właśnie jest nasz menager! Kiedy tylko może, bierze udział w licznych szkoleniach w zakresie dietetyki i suplementacji. Szczególnie interesuje się problemami kobiet z zaburzeniami zdrowotnymi, robi wszystko aby wspomóc je zdrową dietą i zmianą stylu życia. Po godzinach pracy zwykle można ją spotkać na siłowni lub na macie trenującą brazylijskie jiu-jitsu.

Joanna Żochowska

Pasjonatka zdrowego trybu życia i dobrego jedzenia, od najmłodszych lat związana ze sportem i aktywnością fizyczną, instruktorka zajęć fitness, posiadaczka niebieskiego pasa brazylijskiego jiu jitsu. Dzięki swojej skrupulatności dba o najmniejsze szczegóły naszych zestawów tak by nasi klienci mogli cieszyć się smakiem i wyglądem swoich dań.

Chcemy, aby jedzenie nie tylko wpływało pozytywnie na Twoje zdrowie. Ważne jest dla nas to, aby posiłki, które otrzymasz, były dla Ciebie smaczne. Dlatego w OptiDiet przykładamy ogromną uwagę do detali i pochodzenia składników, których używamy do przygotowania dań.

Opinie

 • Od kiedy wybrałem dietę z dowozem OptiDiet wiem, że to coś dla mnie. Jem zdrowo, a przede wszystkim smacznie i co bardzo ważne – różnorodne posiłki, które osobiście trafiają w moje gusta.
  Dariusz Wieteska
  Aktor
 • Optidiet to świetne rozwiązanie dla wszystkich którzy, nie tylko zawodowo uprawiają sport ale przede wszystkim chcą zadbać o formę i zdrowie.
  Iga Chojnacka
  Siatkarka Chemik Police
 • Cenię jedzenie OptiDiet ze względu na ich autentyczne zaangażowanie w sportowy katering i jakość produktów. Polecam każdemu z czystym sumieniem. Nie ma tu słabych punktów.
  Grzegorz "Griszka" Sobieszek
  Założyciel Academi Gorila, Trener, Szkoleniowiec
 • Optidiet to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie. Ja mogę spokojnie trenować, a Optidiet zajmie się tym co dla sportowca najważniejsze – zapewnianiem zdrowych, smacznych i pożywnych posiłków
  Karolina Owczarz
  Zawodniczka sztuk walk, Dziennikarka
 • OptiDiet to bardzo dobra alternatywa dla osób, trenujących ciężko każdego dnia. Catering dietetyczny OptiDiet pomaga zapewnić mi odpowiednią regeneracje po treningową, co jest jednym z najważniejszych aspektów podczas ciężkich przygotowań
  Wojciech Piekut
  Zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu
 • Od kiedy trenuje i korzystam z cateringu OptiDiet jem smacznie, lepiej się czuje i mam lepsze wyniki w treningach
  Michał "Małolat" Kapliński
 • Dieta z dowozem Optidiet jest dla mnie bardzo wygodna opcja jako osoby aktywnej do tego smaczny i nie monotonny jadłospis przekłada się na więcej energii i czasu do trenowania!
  Rafał Korczak
  Zawodnik Muay Thai
 • Dieta Pudełkowa OptiDiet dostarcza w posiłkach energię która jest niezbędna do ciężkich jednostek treningowych w ciągu dnia – OptiDiet bez pudła
  Mieszko "Miexon" Maciejewski
  Zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu
5/5 - (74 votes)